Przy zakupie projektu otrzymujesz pakiet rabatów, dodatków i benefitów.

Przy zakupie projektu na polskiedomki.pl otrzymujecie Państwo wraz z dokumentacją pakiet rabatów, gratisów, dodatków i kuponów o nie wycenionej wręcz wartości.Takiego zestawu nie dostaniecie nigdzie indziej, w żadnym innym biurze sprzedaży projektów, ani na żadnym portalu internetowym.
Poniższy pakiet nie jest załączany do projektów budynków o powierzchni zabudowy mniejszej niż 35 m2 i/lub "na zgłoszenie".RABAT / KARTA PODARUNKOWA IKEA
(o wartości 100 zł)


Dla każdego zakupu projektu o wartości powyżej 5000,00 zł brutto, dołączamy kartę podarunkową IKEA o wartości 100 zł, którą można wykorzystać w dowolnym sklepie IKEA na terenie całej Polski.  Możecie więc traktować ten podarunek jako bezpośrednią zniżkę od ceny projektu, którego nie otrzymacie w żadnym innym biurze sprzedaży projektów. Kartę podarunkową otrzymują wszyscy klienci, którzy składają zamówienie przy katalogowej cenie projektu (bez promocji cenowej lub rabatu na projekt).
INDYWIDUALNY KUPON RABATOWY
(na paletę bloczków ściennych za 1 zł)


Dla każdego klienta dokonującego u Nas zakupu projektu dołączamy indywidualny kupon rabatowy uprawniający do zakupu jednej palety bloczków betonu komórkowego za symboliczną złotówkę (przy zakupie co najmniej 19 palet) lub zakupu jednej palety bloczków silikatowych(przy zakupie co najmniej 19 palet). Kupon oznacza bardzo duże oszczędności sięgające nawet 630 złotych na materiałach ściennych. Kupon może być zrealizowany na terenie całego kraju i nie ma ograniczeń czasowych.IMIENNY KUPON RABATOWY
(25% zniżki na zakup i wykonanie instalacji grzewczych)

W ramach współpracy naszego biura projektowego z ogólnopolskimi koncernami i firmami z branży instalacji grzewczych opracowaliśmy akcję rabatową, dzięki której otrzymujecie Państwo 25% zniżki na CAŁY KOSZT wykonania instalacji grzewczej w Waszym domu. Współpracujący z nami producenci urządzeń oraz wykonawcy są to najlepsze firmy gwarantujące najwyższa jakość wykonania instalacji. Kupon obejmuje wykonanie instalacji grzewczych opartych na: 

  • kotłach na paliwo stałe;
  • kotłach gazowych;
  • kotłach olejowych;
  • kolektorach słonecznych;
  • wymiennikach ciepła;
  • kominkach.

Wykorzystanie niniejszego kuponu i budowa odpowiednio dobranego systemu instalacji grzewczej jest możliwa w dowolnym miejscu w Polsce, niezależnie od miejscowości, w której prowadzona jest budowa. Kupon załączany jest włącznie do projektów budynków o powierzchni zabudowy powyżej 35 m2 i wyposażonych w instalację grzewczą.IMIENNY KUPON RABATOWY
(30% zniżki na zakup stolarki okiennej)

W ramach współpracy naszego biura projektowego z producentami stolarki okiennej, opracowaliśmy akcję rabatową, dzięki której otrzymujecie Państwo 30% rabatu na zakup stolarki okiennej do Państwa domu. Kupon rabatowy obejmuje zakup zarówno stolarki okiennej PCV, aluminiowej, jak również drewnianej. Kupon można wykorzystać u producenta niezależnie od miejsca inwestycji w Polsce.Kupon załączany jest włącznie do projektów budynków o powierzchni zabudowy powyżej 35 m2 i posiadających otwory okienne.
DZIENNIK BUDOWY


Dziennik budowy jest nieodzownym dokumentem koniecznym przy każdej inwestycji budowlanej. Wraz z zakupem dowolnego projektu typowego otrzymacie go od Nas GRATIS. Kupon załączany jest włącznie do projektów budynków o powierzchni zabudowy powyżej 35 m2 i realizowanych z procedurą pełnego pozwolenia na budowę.
BEZPŁATNA ZGODA NA ZMIANY W PROJEKCIE

Do każdego projektu, na życzenie klienta dostarczamy bezpłatną, pisemną zgodę na zmiany projekcie, które inwestor planuje dokonać w dokumentacji. Zgoda ta jest podstawą dla architekta adaptującego projekt do działki do dokonania tych zmian w projekcie. PROJEKTOWANA CHARAKTERYSTYKA ENERGETYCZNA

W ramach zakupionej dokumentacji, otrzymacie Państwo projektowaną charakterystykę energetyczną wraz z analizą możliwości racjonalnego wykorzystania systemów alternatywnych zaopatrzenia w energię i ciepło. Projektowana charakterystyka energetyczna budynku jest opracowaniem stanowią część składową każdego projektu architektoniczno-budowlanego. Sporządza się ją zgodnie z przepisami dotyczącymi metodologii obliczania charakterystyki energetycznej budynków w celu wykazania, że przyjęte w projekcie rozwiązania spełniają wymagania dotyczące oszczędności energii zawarte w przepisach techniczno-budowlanych. W odróżnieniu od świadectwa charakterystyki energetycznej sporządza się ją dla budynku projektowanego, a nie istniejącego.  Dbamy o to, aby każdy sprzedawany przez Nas projekt posiadał wyżej wymienione opracowanie. Charakterystyka energetyczna jest dołączana wyłącznie do projektów budynków, dla których jest wymagana wg aktualnie obowiązujących przepisów.


TABLICA BUDOWLANAWszyscy nasi klienci dostają od nas w pakiecie tablicę budowlaną zrobioną z twardego, wytrzymałego PCV. Tablica spełnia wszystkie wymagania Rozporządzenie Ministra Infrastruktury w sprawie dziennika budowy, montażu i  rozbiórki, tablicy informacyjnej oraz ogłoszenia zawierającego dane dotyczące bezpieczeństwa pracy i ochrony zdrowia z dnia 26 czerwca 2002 r. (Dz.U. Nr 108, poz. 953) z późn. zm. Tablica budowlana jest załączana włącznie do projektów budynków o powierzchni zabudowy powyżej 35 m2 i realizowanych z procedurą pełnego pozwolenia na budowę.

 

POZOSTAŁE BENEFITYBezpłatna pomoc w wyborze projektu i analiza możliwości zabudowy.
Dla naszych klientów oferujemy bezpłatną pomoc w analizie warunków zabudowy i wymagań Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego oraz dobór najbardziej odpowiedniego projektu do danej działki.


Bezpłatna wysyłka projektu.
Każdy zamówiony projekt jest wysyłany do klienta bez dodatkowych opłat za wysyłkę. Nie pobierana jest żadna opłata przesyłki.
 

Szybka dostawa projektu.
Większość projektów jest dostarczana w ciągu 3 dni roboczych od zamówienia. Jeżeli któryś z projektów wymaga jeszcze dokończenia, klient powiadamiany jest o najbliższym możliwym terminie wysyłki.


Bezpłatny zwrot i/lub wymiana projektu.

Nie pobieramy opłaty za ewentualny zwrot lub wymianę projektów. Zwracany lub kalkulowany jest całkowity koszt zakupu projektu przez klienta.


Bezpieczeństwo zakupów.

Bezpieczeństwo zakupu jest dla nas sprawą priorytetową. Nie ma możliwości o pomyłce. Każde zamówienie jest potwierdzane u Inwestora telefonicznie. Przesyłka jest bardzo dobrze zabezpieczona, oznakowana i rejestrowana. Aktualny status przesyłki można monitorować online.

Kompleksowa usługa do pozwolenia na budowę.

Nasza firma, oprócz sprzedaży samych projektów typowych na terenie Małopolski, oferuje KOMPLETNY zakres usług projektowych i koordynacji procedur urzędowych, aż do momentu uzyskania pozwolenia na budowę. Włączane są do tego usługi adaptacji projektu, geodezyjne, geologiczne oraz kosztorysowe. Zakres oczywiście jest indywidualnie ustalany z Inwestorem.

Gwarancja najniższej ceny - możliwość negocjacji cenowej.

Jeżeli nasz klient znajdzie gdzie tańszą ofertę cenową dotyczącą danego projektu typowego lub usługi, może się do nas zwrócić, a my obniżymy cenę poniżej tego poziomu. Jesteśmy otwarci na negocjacje cenowe. Wszelkie obniżki szczególnie dotyczą stałych klientów, deweloperów lub inwestorów zlecających nam kompleksowe usługi.

Odpowiedzialność za projekt.

Bierzemy pełną odpowiedzialność za sprzedawane dokumentacje projektowe i usługi. Każda dokumentacja jest tworzona przez uprawnionych projektantów wpisanych do okręgowych izb architektów i inżynierów budownictwa. Każda znaleziona nieścisłość lub wątpliwości w dokumentacji będą niezwłocznie wyjaśniane i/lub korygowane.

Bezpłatna pomoc w doborze technologii budowlanych.

Nasz zespół posiada olbrzymią wiedzę teoretyczną i praktyczną związaną z technologiami i materiałami budowlanymi. Bezpłatnie doradzimy Państwu, które z nich są warte zainteresowania i w szczególności przyczynią się do oszczędności w budowie, jak również w późniejszej eksploatacji.

Możliwość otrzymania projektu dostosowanego do Państwa wymagań.

Ze względu na kompleksową gamę usług związanych z uzyskiwaniem pozwolenia na budowę na terenie Małopolski, w tym adaptacji projektów. Możemy dostosować każdy z projektów do Państwa osobistych preferencji i warunków zabudowy. Zakres ten może być skonsultowany jeszcze przed zakupem projektu.

Sprawdzone referencje zadowolonych klientów.

W wyniku naszej działalności możemy pochwalić się znaczącą grupą zadowolonych klientów, którzy z zadowoleniem do nas wracają lub polecają następnym budującym.
Największy w Polsce pakiet rabatów i dodatków!