Dla pośredników i biur nieruchomości - formularz oferty sprzedaży działki dla nabywcy.

Nasze biuro sprzedaży projektów gotowych polskiedomki.pl przygotowało dla pośredników indywidualnych i biur pośrednictwa nieruchomości specjalny formularz, który po wypełnieniu będzie stanowić przejrzystą propozycję sprzedaży działki lub innego terenu inwestycyjnego, którą można przekazać zainteresowanemu nabywcy.

Formularz ten sporządzony jest w formacie PDF, aczkolwiek w formie interaktywnej. Oznacza to, że można go wypełnić i wydrukować dla klienta z odpowiednimi danymi.

Do niniejszego formularza wystarczy dołączyć inne dokumenty takie jak: mapka, Wypis i Wyrys z MPZ lub Decyzja o Warunkach Zabudowy. Całość będzie stanowiła profesjonalną, skondensowaną i estetyczną ofertę sprzedaży terenu, która z pewnością zrobi wrażenie na każdym kliencie.  Formularz ten można przygotować dla kilku działek, dzięki czemu potencjalny nabywca będzie mógł bardzo łatwo porównać przedstawione oferty. W celu ściągnięcia druku wystarczy kliknąć na obrazek obok.

Po zakupie działki, nasze biuro sprzedaży projektów gotowych polskiedomki.pl pomoże Waszemu klientowi dobrać odpowiedni projekt budowlany, spełniający  wymogi lokalnej zabudowy. Mamy nadzieję, że przygotowany przez nas formularz pomoże Państwu w pracy i ułatwi stworzenie profesjonalnej oferty skierowanej do klienta.

Życzymy wielu sukcesów i umów sprzedaży niejednej działki :)
Największy w Polsce pakiet rabatów i dodatków!